лист_баннер1

Контактирајте нас

Схантоу Хенрисон Принтинг Пацкагинг Цо., Лтд.

Адреса

3. спрат, Лака индустрија Блдг, Цхангјианг РД, Шантоу, Кина

Е-маил

Телефон

86-754-88611665 (телефон/факс)
Алина Ксие: 86-13421897436 (Вхатсапп)
Сем Лин: 86-15992277257 (Вхатсапп)